ico

SSS

Biyometrik kimlik doğrulama sistemini kullanmazsam ne olur?

Biyometrik kimlik doğrulamasına geçmemiş olan Sağlık Hizmet Sunucularının, Medula sistemi üzerinden alacakları provizyonlar geçersiz sayılarak ilgili hizmet kaleminin ödemesini alamamaları söz konusu olacaktır.

Altyapı hazırlığı için ne yapmalıyım?

BioPOS kurulumu oldukça basit ve zahmetsizdir. Cihazın kurulumu öncesinde sağlık kuruluşunun aşağıdaki altyapı gereksinimlerini sağlıyor olması kurulum için yeterlidir. Bu gereklilikler;

      • Güç kablosu için bir adet priz (UPS ya da jenaratör opsiyonu tavsiye edimektedir)
      • Ethernet ya da Kablosuz ağ bağlantısı
      • Güvenlik duvarı, Proxy gibi sistemler kullanan kurumlar için gerekli ağ ayarlarının düzenlenmesi

Cihazı nasıl temin edebilirim?

BioPOS ürünü, Proline tarafından yetkilendirilen bölge dağıtıcıları üzerinden satılmaktadır. Talep formumuz üzerinden iletişim bilgilerinizi, ihtiyacınız olan cihaz sayısını ve diğer teknik detayları iletmeniz durumunda yetkili satıcının size ulaşması sağlanacaktır.

Lisanslama konusunda bilgi alabilir miyim?

Kurulum işlemleri Proline yetkili teknik servisleri tarafından verilmektedir. Kurulum öncesi gerekliliklerin sağlanması gerekmektedir. Kurulum sonrası ihtiyaç olabilecek teknik destek için Proline çağrı merkezi size yardımcı olacaktır. Kurumunuza teslim edilen cihazların seri numaraları üzerinden destek ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.
Lisanslama işlemleri merkezi olarak otomatik yapılmaktadır.

Ek poliklinik için ek lisans gerekecek mi?

Hayır, BioPOS poliklinikler için ek lisans ihtiyacı duymamaktadır.

Eğitim alabilir miyim?

Kurulum sırasında cihazın kullanım eğitimi verilecektir. Ayrıca internet sayfamız üzerinden yayınlanacak video’lar üzerinden de dilediğiniz zaman eğitim alabilirsiniz.

Show Comments