ico

Proline

Proline Hakkında

Orta Doğu-Kuzey Afrika (MEA) Odaklı, Ar-Ge ve Entegrasyon Kabiliyetine Sahip Teknoloji Şirketi!

Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika bünyesinde faaliyet gösteren, Ar-Ge çalışmalarıyla kendi ürünlerini geliştiren teknoloji şirketi Proline Bilişim; sistem entegratörü kimliğinin yanında, kendi geliştirdiği kent güvenlik sistemlerinde kullanılan akıllı yazılımlar, coğrafi bilgi sistemleri, sosyal medya analizi ve biyometrik özelliklerin (parmak izi, damar izi, avuç izi vb.) çeşitli amaçlarla kullanılmasını sağlayan ürün ailesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Proline ayrıca T.C. elektronik pasaport projesini (e-Pasaport) hayata geçiren ve Bolu’da gerçekleştirilen yeni nesil elektronik kimlik kartı pilot projesinde yer alan teknoloji şirketidir. Şirketimiz, sosyal medya ve online mecra takibini tek platformdan sunan, bununla birlikte duygu analizini “otomatik” yapan ürünü MeaMinds ile tek yerel çözüm konumundadır.

2012 yılında Kal-Der’ e üye olarak “Toplam Kalite Yolculuğu” na başlayan şirketimizin; bilgiyi paylaşan, yetkinliklerini sürekli geliştiren, ağırlıklı mühendis ve kendi alanlarında uzman ekiplerden kurulu toplam 150 çalışanı bulunmaktadır. Proline; İstanbul Genel Merkez ve Ankara Bölge Müdürlüğü ile Türkiye’de, Proline Katar şirketi vasıtasıyla da Türkiye’nin yer aldığı bölgede faaliyet göstermektedir. Şirketimizin İstanbul Genel Merkezi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi olarak tescil edilmiştir.

Proline ayrıca Türkiye’de ilk defa 19 Kasım 2012’de yapılan İstanbul Biyometri Zirvesi’nin ve 29-30 Mayıs 2013’de gerçekleştirilen İstanbul Biyometri Konferansı’nın da düzenleyicisidir.

Bilgi için: http://www.pro-line.com.tr

http://www.biometricsistanbul.com

http://www.facebook.com/prolinebilisim

http://www.twitter.com/prolinebilisim

Show Comments